ManceraВсички аромати · 45 →
Velvet Vanilla
Ароматни нотки
Описание
Mancera Velvet Vanilla е сладък, чувствен и изключително запомнящ се унисекс парфюм, в който кремообразната ванилия се съчетава със сочни плодове и богат букет от бели цветя. Композицията е ярка, модерна и съблазнителна, с характерната за Mancera Paris наситеност.
Ароматна пирамида
- Връхни нотки: Круша, Мандарина, Праскова, Касис, Цитруси
- Сърце: Тубероза, Жасмин, Роза, Нероли
- База: Ванилия, Бял мускус
Характер и усещане
Ароматът се отваря с плодова комбинация от круша, мандарина, праскова и касис, допълнена от свежи цитруси – сочно и жизнерадостно начало. В сърцето туберозата, жасминът, розата и неролито разгръщат богат, кремообразен букет от бели цветя.
Базата от ванилия и бял мускус завършва аромата с кадифена, сладка и обгръщаща мекота – точно както подсказва името му. Velvet Vanilla е флорално-ванилов аромат, който е женствен и съблазнителен, но достатъчно балансиран, за да се носи всеки ден.
Mancera Paris е френска нишова марка, тясно свързана с Montale и споделяща нейната философия – наситени, изразителни и дълготрайни аромати с високо качество на суровините. Композициите на Mancera са известни със силния си шлейф и с модерното си, често сладко-гурме или свежо-пикантно звучене.
Кога да го носиш
Velvet Vanilla е подходящ за есента, зимата и пролетта. Чудесен е за срещи, вечерни излизания, празници и ежедневието. През лятото е приятен вечер, нанесен умерено.
Съвет: парфюмът се разкрива най-добре върху чиста, леко хидратирана кожа. Пръснете от около 15–20 см разстояние върху шията и китките, а за по-дълъг ефект – и върху дрехите.
Защо да избереш Mancera Velvet Vanilla от Montale.bg
Montale.bg е онлайн магазин, специализиран единствено в оригиналните парфюми на Montale Paris и Mancera. Всеки флакон Mancera Velvet Vanilla е 100% оригинален, с гарантиран произход – без реплики и без компромиси. Ако търсите „мансера велвет ванила“ на коректна цена в евро, тук ще го намерите в разфасовка 120 мл.
Поръчките се обработват бързо и се опаковат грижливо, така че парфюмът да пристигне безопасно до вашия адрес, офис или автомат. При въпроси за Velvet Vanilla или за други аромати на марката нашият екип ще ви отговори и ще ви насочи към най-подходящия избор.
Тази версия е без опаковка – същият оригинален флакон Mancera Velvet Vanilla със същото съдържание и качество, но без външната картонена кутия, затова е на по-добра цена. Ароматът се предлага и в стандартна версия с кутия – удобен избор, ако парфюмът е предназначен за подарък.
- Доставка за 1–3 работни дни с Econt, Speedy или Box Now
- Безплатна доставка за поръчки над 100 €
- Плащане с наложен платеж – плащате при получаване на пратката
- Само оригинални продукти Montale и Mancera
- Цени в евро и бързо съдействие при въпроси за поръчката
Често задавани въпроси
Оригинален ли е Mancera Velvet Vanilla?
Да. В Montale.bg се предлагат само 100% оригинални парфюми Montale и Mancera с гарантиран произход. Версията без опаковка е същият оригинален флакон – единствената разлика е липсата на външна кутия.
Колко издържа Mancera Velvet Vanilla?
Velvet Vanilla е много дълготраен – ванилията и мускусът се усещат цял ден, а по дрехите остават още по-дълго. Шлейфът е умерен до силен. Предлага се във флакон 120 мл.
Velvet Vanilla дамски или мъжки ли е?
Mancera Velvet Vanilla е унисекс парфюм – композицията е балансирана така, че стои еднакво добре както на мъже, така и на жени.
Mancera Velvet Vanilla се търси и като Мансера Велвет Ванила (велвит ванила, велвет ванилия).
Характеристики
| Марка | Mancera |
| Пол | Унисекс |
| Концентрация | Eau de Parfum |
| Разфасовки | 120 мл |
| Опаковка | Без кутия |